• Najniższe ceny
  • Szybka wycena
  • Najwyższa jakość produktów
Parę słów…

O nas

Mafex Sp. Z o.o. to firma założona przez miłośników budownictwa. W naszej pracy najważniejsza jest terminowość, jakość materiałów i ich prawidłowe zabezpieczenie.

Nasza siedziba mieści się w wyjątkowo malowniczym rejonie Beskidu Śląskiego, w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych. Ich bliskość to bardzo duży atut, zarówno dla nas, jak i naszych kontrahentów. Pozwala nam to na bezproblemowy transport do Czech, Niemiec i dalej do krajów zachodnich.

Od wielu lat działamy na Polskim rynku w branży materiałów konstrukcyjnych i budowlanych, zdobytą przez te lata wiedzą, chcemy dzielić się z naszymi zachodnimi partnerami. Dysponujemy własnych zapleczem samochodów transportowych, a także korzystamy z pomocy doświadczonych partnerów, którzy zjeździli całą Europę wzdłuż i wrzesz. Na swoim kocie mamy duże dostawy do Czech, Niemiec, Słowacji, a także Norwegi czy Wielkiej Brytanii zakończone sukcesem.

Specjalizujemy się w doradztwie oraz organizacji towaru o najwyższej jakości w najlepszej cenie. Po otrzymaniu zamówienia dbamy o to, by przygotowane materiały odpowiadały w jak największym stopniu na potrzeby klienta, a dodatkowo, aby mógł otrzymać je w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Naszym zadaniem jest przygotowanie zamówienia, zorganizowanie jego transportu i dostarczenie w umówionym terminie. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły jest naszym znakiem rozpoznawalnym, mamy pieczę nad całością od A do Z.

Zatrudniamy kompetentnych i doświadczonych pracowników, dzięki którym towar jest przygotowany, zabezpieczony i gotowy do drogi w terminie z gwarancją bezpieczeństwa. Wszystko dociera na miejsce w nienaruszonym stanie.

Współpraca z nami oparta jest na zasadzie zaufania, wiemy, że powierzają nam Państwo dostarczenie elementów do wymarzonego domu, czy biura, dlatego ważne jest dla nas poczucie dobrze realizowanej misji. Nagrodą jest dla nas zadowolenie z dostarczonych materiałów, zarówno budowlanych i wykończeniowych, a także fakt, że wiele polskich marek ma szansę zaistnieć w świadomości naszych zachodnich partnerów.

Organizujemy transport oraz wszelkie procedury celne

zamawiaj materiały budowlane i czekaj na dostawę. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

Zapewniamy ubezpieczenie transportowe

dzięki temu wiesz, że Twoje zamówienie zmierza do Ciebie w pełni bezpieczne.

Zapewniamy darmowe magazynowanie

na czas kompletowania zamówienia. Nie zapłacisz ani złotówki niezależnie, jak długo nam to zajmie.